אירועים בינלאומיים

מלונדון ועד מראקאש. מאתונה ועד קרקוב ומתילאנד ועד קובה.
בכל האתרים הללו פעלה ופועלת פרומרקט בהפקת MICE עבור חברות ולקוחות מישראל ומהעולם.
ביו השירותים השונים שלנו נמצאים:

  • הפקת אירועים בעולם
  • הפקת תערוכות בעולם
  • כנסי מכירות וקיק אוף ברחבי העולם
  • כנסי לקוחות בעולם
  • טיולי תמריץ לחברות מישראל ביעדים שונים מסביב לעולם
  • חכירות מטוסים והטסות מיוחדות
  • נופשוני חברה באתרים שונים בעולם
  • ועוד...

פרומרקט עובדת ישירות בעולם באמצעות רשת ספקים אותה בנתה במהלך השנים והיא מסוגלת ויכולה לייצר עבורכם חוויות ייחודיות בהפקה ישירה, מיד ראשונה במחירים ללא תחרות.

JFNA
האספה הכללית

הפדרציה היהודית של צפון אמריקה

האספה הכללית של הפדרציה היהודית של צפון אמריקה מתקיימת בצפון אמריקה פעם בשנה, ופעם בחמש שנים היא מתקיימת בירושלים. מטרתו המרכזית של האירוע היא חיזוק יחסיו של הארגון עם מדינת ישראל. האירוע התחיל בכנס בן יומיים, ואילו היום השלישי הוקדש לסיור באתרים ברחבי ירושלים, ביניהם מרכזי לימוד השייכים לפדרציה היהודית ברחבי העיר. מעל 3,000 משתתפים מצפון אמריקה וישראל השתתפו בכנס, שכלל שלוש אספות מליאה, פאנלים מעניינים ותצוגה מרשימה של שמונה מיצגים בתחומים מרתקים הקרובים לליבה של הפדרציה היהודית.

טקס הפרסים של
קרן ג'נסיס

בשיתוף עם מדינת ישראל, JAFI וקרן ג'נסיס

פרס ג'נסיס הוא יוזמה בין-לאומית לחיזוק הקשרים בין יהודים ברחבי העולם באמצעות ערכים קולקטיביים ותרבות משותפת. השנה הוענק למייקל בלומברג פרס בסך מיליון דולר על הישגיו היוצאים מן הכלל בשירות הציבור, בזכות עבודתו המסורה כאחד הנדבנים הפעילים ביותר בעולם, תמיכתו הנלהבת במדינת ישראל וגאוותו חסרת הפשרות בזהותו היהודית. האירוע התרחש בתיאטרון ירושלים בהשתתפות 500 אורחים, ביניהם ראש הממשלה בנימין נתניהו, בהנחיית ג'יי לנו ואיילת זורר וכלל הופעות של ריטה, הפסנתרן הנודע יבגני קיסין, להקת טרראם ורבים נוספים. השירותים שסיפקה פרומרקט במסגרת האירוע: הפקת תערוכה בלעדית המתארת את שלל הישגיה ופעולותיה של קרן ג'נסיס, הפקת ערב האירוע על היבטיו, תכנון תוכנית לוגיסטית מקיפה לאירוע, בניית במה מורכבת, ואספקת שירותים טכניים כגון ניהול מערכות סאונד ותאורה, שכירת ציוד במה, אספקת תרגום סימולטני, שידור חי של ערב האירוע במעגל סגור ובחדשות 2, ושירותים נוספים רבים.

האוניברסיטה העברית בירושלים
אירוע גאלה במגדל דוד

חגיגת 100 שנות לימוד ומחקר

400 אורחים ותורמים נכבדים מרחבי העולם השתתפו בארוחת ערב מרשימה והופעה מהפנטת. האירוע המרהיב כלל מופע אור קולי שהוקרן על גבי חומות ירושלים, ותיאר את סיפורה של האוניברסיטה העברית – מעברה המפואר, דרך ההווה ועם הצצה לעתידה.

Muni World Expo
יריד העיריות העולמי

הופכים ערים לחכמות יותר, בניתורי ענק

יריד העיריות העולמי התקיים במהלך הכנס המוניציפלי השנתי, שמטרתו להוביל את מהפכת העיר החכמה ולהפיץ את הבשורה מישראל אל העולם כולו. הכנס אירח נציגים מיותר מ-80 מדינות, ועסק בפתרונות חכמים בערים ויישומם במציאות. ועידת העיריות העולמית כללה פאנלים רבים וסדנאות בהדרכת מומחי סייבר מובילים, וגם חממת סטארטאפים שמטרתה ליצור קשרים עסקיים ושותפויות בין עיריות ובין חברות היי-טק מרחבי העולם.

קרן היסוד

אירוע הוקרה שנתי

אירוע ההוקרה השנתי של קרן היסוד התקיים כאירוע גאלה חגיגי בירושלים לציון 70 שנות הישגים ישראליים, עם במה מרכזית מרשימה ולא פחות מחמש במות נוספות ברחבי מתחם האירוע ועליהן הופעות מוזיקליות מרהיבות.
האירוע נחתם בטקס הענקת פרסים מרגש, בהשתתפות משלחות מרחבי העולם, ובמעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו.