אירועים בינלאומיים

מלונדון ועד מראקאש. מאתונה ועד קרקוב ומתילאנד ועד קובה.
בכל האתרים הללו פעלה ופועלת פרומרקט בהפקת MICE עבור חברות ולקוחות מישראל ומהעולם.
ביו השירותים השונים שלנו: הפקת תערוכות, כנסי מכירות, טיולי תמריץ, נופשוני חברה, ואירועי Kick off

פרומרקט עובדת ישירות בעולם באמצעות רשת ספקים אותה בנתה במהלך השנים והיא מסוגלת ויכולה לייצר עבורכם חוויות ייחודיות בהפקה ישירה, מיד ראשונה במחירים ללא תחרות.

ניהול והזמנת טיסות ולינות I  חכירות מטוסים והטסות מיוחדות  I  שירותי קרקע והסעות   I  ניהול הרישום   I  שיווק ודיוור בינ"ל  I הפקה טכנית

JFNA
General Assembly

האסיפה הכללית של הפדרציה היהודית של צפון אמריקה

האספה הכללית של הפדרציה היהודית של צפון אמריקה מתקיימת בצפון אמריקה פעם בשנה, ופעם בחמש שנים היא מתקיימת בישראל. מטרתו המרכזית של האירוע היא חיזוק יחסיו של הארגון עם מדינת ישראל.
האירוע התחיל בכנס בן יומיים, ואילו היום השלישי הוקדש לסיור באתרים ברחבי ירושלים, ביניהם מרכזי לימוד השייכים לפדרציה היהודית ברחבי העיר.
מעל 3,000 משתתפים מצפון אמריקה וישראל השתתפו בכנס, שכלל שלוש אספות מליאה, פאנלים מעניינים ותצוגה מרשימה של שמונה מיצגים בתחומים מרתקים הקרובים לליבה של הפדרציה היהודית.

האוניברסיטה העברית בירושלים
אירוע גאלה במגדל דוד

חגיגת 100 שנות לימוד ומחקר

400 אורחים ותורמים נכבדים מרחבי העולם השתתפו בארוחת ערב מרשימה והופעה מהפנטת. האירוע המרהיב כלל מופע אור קולי שהוקרן על גבי חומות ירושלים, ותיאר את סיפורה של האוניברסיטה העברית – מעברה המפואר, דרך ההווה ועם הצצה לעתידה.

טקס הפרסים של
קרן ג'נסיס

בשיתוף עם מדינת ישראל, JAFI וקרן ג'נסיס

פרס ג'נסיס הוא יוזמה בין-לאומית לחיזוק הקשרים בין יהודים ברחבי העולם באמצעות ערכים קולקטיביים ותרבות משותפת. 
האירוע התרחש בתיאטרון ירושלים בהשתתפות 500 אורחים, ביניהם ראש הממשלה בנימין נתניהו, בהנחיית ג'יי לנו ואיילת זורר וכלל הופעות של ריטה, הפסנתרן הנודע יבגני קיסין, להקת טרראם ורבים נוספים.
השירותים שסיפקה פרומרקט במסגרת האירוע: הפקת תערוכה בלעדית המתארת את שלל הישגיה ופעולותיה של קרן ג'נסיס, הפקת ערב האירוע על היבטיו, תכנון תוכנית לוגיסטית מקיפה לאירוע, בניית במה מורכבת, ואספקת שירותים טכניים כגון ניהול מערכות סאונד ותאורה, שכירת ציוד במה, אספקת תרגום סימולטני, שידור חי של ערב האירוע במעגל סגור ובחדשות 2, ושירותים נוספים רבים.

Muni World

הופכים ערים לחכמות יותר

מפגש מנהלים ומקבל החלטות מרשויות מקומיות מרחבי העולם, שמטרתו להוביל את מהפכת העיר החכמה ולהפיץ את הבשורה מישראל אל העולם כולו.
הכנס אירח נציגים מיותר מ-80 מדינות, ועסק בפתרונות חכמים בערים ויישומם במציאות.
הועידה כללה פאנלים רבים, סדנאות בהדרכת מומחי סייבר מובילים, וסיורים בחממות סטארטאפים שמטרתם לייצר קשרים עסקיים ושותפויות בין רשויות מקומיות לבין חברות היי-טק מרחבי העולם.

קרן היסוד

אירוע הוקרה והענקת פרס יקיר

אירוע ההוקרה השנתי של קרן היסוד התקיים כאירוע גאלה חגיגי בירושלים לציון 70 שנות הישגים ישראליים, עם במה מרכזית מרשימה ולא פחות מחמש במות נוספות ברחבי מתחם האירוע ועליהן הופעות מוזיקליות מרהיבות.
האירוע נחתם בטקס הענקת פרסים מרגש, בהשתתפות משלחות מרחבי העולם, ובמעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו.